top of page
background_edited.png

PROSYN, tek kapsülde 9 farklı probiyotik suş, prebiyotik lif, B1, B2, B6 ve C vitamini içermektedir. Etkinliği ve güvenliliği kanıtlanmış 9 farklı zengin suş içeriği ile bağırsak florasına günlük 3 milyara kadar dost bakteri kazandırarak çeşitlilik ve dengenin korunmasına destek olur.

PROBİYOTİK ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

 

Prosyn Bio-Support™ teknolojisi ile üretilen liyofilize probiyotikler içermektedir. Prosyn sahip olduğu bu teknoloji sayesinde, gerek probiyotiklerin üretim prosesi boyunca gerekse bitmiş ürünün depolanması ve sindirim kanalı geçişi boyunca optimal direnç sağlamaktadır. Prosyn bileşimindeki probiyotik mikroorganizmalar mide asidi, safra sıvısı gibi sindirim sıvılarına karşı dirençlidir, canlılığını büyük oranda korumaktadır.

PROBİYOTİK ÜRETİM KALİTEMİZ

 

Dünyanın lider probiyotik üreticilerinden biri olan Kanada menşeli Lallemand tarafından geliştirilen tescilli 9 farklı probiyotik suş içermektedir. Prosyn, bileşiminde 4 cins (Lactobacillus, Bifidobacterium, Streptococcus, Lactococcus) olmak üzere toplamda 9 farklı probiyotik suş içerir. İçerisindeki her bir probiyotik Lallemand tarafından tescilli özel suş koduna sahiptir.

Capsugel® tarafından geliştirilen patentli Vcaps® vegan kapsül içermektedir. Kapsül materyalinde hayvansal kaynaklı herhangi bir bileşen bulunmamaktadır.

 

Soğuk zincir gerektirmez, oda koşullarında saklanabilir. Özel saklama koşulları gerektirmediği için seyahat ya da tatil boyunca taşınabilir ve rahatlıkla kullanılabilir.

 

Kapsüller tatsız ve kokusuzdur, rahat kullanıma sahiptir. İsteğe bağlı kapsül içeriği yoğurt, süt, meyve suyu ya da su ile karıştırılarak tüketilebilir.

bottom of page